logo
قالب آپتیمایز، با طراحی زیبا و منحصر به فرد، دارای طرح بندی متعدد، چندین سایت داشته باشید بدون خرید قالب های گوناگون!

بازاریابی موبایل

مدیریت هزینه

بهینه سازی

بانک ایمیل

تحلیل آنلاین

رضایت شما هدف ماست!
قالب فارسی سازی شده آپتیمایز با 11 طرح بندی مختلف و فروشگاه آنلاین، با ما همراه باشید.

88000427

info@p30template.com

میدان گلها - فتحی شقاقی - پلاک 141 - واحد 3 و 4

اصفهان - پنج رمضان - ساختمان اداری امید - طبقه سوم

031 - 33 35 58 20

Top

وبسرویس و API

وب سرویس چیست ؟
وب سرویس ها برنامه هایی هستند که تحت وب قابل دسترسی اند و از طریق پروتکل های استانداردی مانند Http به انتقال و مبادله دیتا با سایر برنامه های کاربردی می پردازند.
اساس کار وب سرویس (Web Service) ها بر پایه دریافت و تولید پیغام بنیان گذاری شده است. بدین صورت که آنها منتظر می مانند که کلاینت ها به آنها وصل شده و بنا به درخواست کلاینت ها به آن ها پاسخ می دهند .

API چیست ؟
به زبان ساده، API (مخفف Application Programming Interface) رابط‌هایی نرم‌افزاری هستند که ارتباط بین نرم‌افزارهای مختلف را پیاده سازی می‌ کنند.
به طور کلی کاربرد WebService و API در پنل پیامک چیست ؟ 
یکی از مهمترین کاربردهای پنل های پیامک تحت وب قابلیت اتصال آن به نرم افزار های خارجی است ، این کاربرد باعث می شود ، تا نرم افزار های کاربردی دیگر قادر باشند در شرایط مختلف پیامک ارسال نمایند به عنوان مثال هنگامی که شما از یک سامانه فروش بلیت ، خریدی انجام میدهید یک تراکنش انجام می شود ، که سامانه مربوطه از طریق وب سرویسی که ما در اختیار انها قرار دادیم یک پیامک حاوی اطلاعات بلیط به شما ارسال می کند . یا در یک نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد هنگام ثبت حقوق افراد پیامکی مبنی بر واریز حقوق و مشخص بودن میزان حقوق و پاداش برای وب ارسال می گردد ، همچنین در مورد بسیاری از وب سایت ها و نرم افزار ها این امکان بسیار حیاتی می باشد.
چطور از وب سرویس نوآوران استفاده نماییم و سایت یا نرم افزار خود را به پیامک مجهز کنیم ؟
اتصال نرم افزار های مختلف به وب سرویس پیامک کار بسیار ساده است و با چند خط کد برنامه نویسی انجام می شود ، ما نمونه کد هایی را به زبان های مختلف آماده کردیم تا برنامه نویسان محترم بتوانند به سادگی این کار را انجام دهند ،شایان ذکر است که گروه نوآوران اس ام اس به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده تلفن همراه، در اکثر حوزه های فعال و پرمخاطب مربوط به خدمات بالا فعالیت دارد و سرویسهای متعدد و متنوعی را متناسب با سلیقه، علاقمندی و نیازهای طیف گستردهای از کاربران تلفن همراه ارائه می دهد. همچنین شرکت های که نرم افزار سامانه پیام کوتاه دارند و شرایط عقد قرارداد با توجه به شرایط سخت و انجام خرید های اعتبار پیامک بالا برای تعرفه مناسب جهت رقابت در بازار پیامکی ندارند، میتوانند از شرکت نوآوران اس ام اس برای هر پیش شماره ای که مد نظرشان است وبسرویس دریافت نمایند.
چرا از وبسرویس نوآوران اس ام اس استفاده کنیم؟
اولین سامانه ای هستیم که از طریق وبسرویس با شرایط مشابه پنل اپراتوری دسترسی فراهم کرده ایم که حتی پیغام هایی که در وبسرویس دریافت میکنید عینأ پیغام های خود اپراتور می باشد که با این روش سرعت ارسال بسیار بالا بوده درخواست ها درصف قرار نمیگیرد و همچنین در لحظه ارسال برگشتی ها نیز مشخص می شود و نیازی به گزارش گیری برای مشخص شدن برگشتی ها ندارد که در این روش برای گزارش گیری سرور و سیستم شما درگیر گزارش گیری های که برگشتی بوده است نخواهد شد و درنتیجه سرعت گزارش گیری هم بیشتر خواهد شد.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.