logo
قالب آپتیمایز، با طراحی زیبا و منحصر به فرد، دارای طرح بندی متعدد، چندین سایت داشته باشید بدون خرید قالب های گوناگون!

بازاریابی موبایل

مدیریت هزینه

بهینه سازی

بانک ایمیل

تحلیل آنلاین

رضایت شما هدف ماست!
قالب فارسی سازی شده آپتیمایز با 11 طرح بندی مختلف و فروشگاه آنلاین، با ما همراه باشید.

88000427

info@p30template.com

میدان گلها - فتحی شقاقی - پلاک 141 - واحد 3 و 4

اصفهان - پنج رمضان - ساختمان اداری امید - طبقه سوم

031 - 33 35 58 20

Top

هر آنچه که باید درباره Pokemon Go بدانید

نوآوران اس ام اس / وبسایت  / هر آنچه که باید درباره Pokemon Go بدانید
p

هر آنچه که باید درباره Pokemon Go بدانید

Pokémon Go در حال تسخیر بازی‌های ویدیویی و رسانه‌های این حوزه است اما بسیاری از گیمرهای علاقه‌مند به بازی‌های موبایل، اطلاعات زیادی از آن ندارند. با زومجی همراه باشید تا با Pokémon Go آشنا شوید؛ بازی که در حال یکه‌تازی در بازار بازی‌های موبایل است. این روزها و شب‌ها را باید به پوکِمون‌ها اختصاص داد؛ موجوداتی که سابقه حضورشان در بازی‌های ویدیویی به سال‌های پیش برمی‌گردد و یکی از محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین برندها در حوزه سرگرمی هستند. نینتندو پس از تصمیم خود مبنی بر حضور در حوزه بازی‌های موبایل؛ بالاخره اولین تلاش و محصول جدی خود برای گوشی‌های هوشمند را روانه بازار کرد تا نشان دهد چگونه می‌توان در کمتر از یک روز،‌ یک بازی را صدرنشین بازی‌های پرفروش و محبوب فروشگاه اپ‌استور کرد.

نکته جالب اینجا است که همه این موارد در حالی اتفاق افتاده‌اند که Pokémon Go هنوز در سرزمین مادری پوکمون‌ها یعنی ژاپن عرضه نشده است.

Pokémon Go بنا بر سبک و ایده‌ای که دارد در نگاه اول یک بازی عجیب با ایده‌ای متفاوت به نظر می‌رسد؛ بازی که اساسش بر پایه ارتباط با دیگر بازیکنان و درگیر شدن در روند این ارتباط پایه گذاشته شده است. به همین دلیل است که بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های موبایل در نگاه اول با یک ایده گنگ و عجیب رو‌به‌رو می‌شوند و در قدم بعدی با توجه به روح شرقی بودن بازی و البته اسم پوکِمون‌ها؛ خیلی سمت این بازی نمی‌روند. همین دلایل‌ کافی است تا به سراغ Pokémon Go برویم و در مقاله‌ای؛ به مرور هر آنچه که از این بازی می‌دانیم بپردازیم.